Kuşadası Araç Kiralama

Otomobil Kiralama sektörüne 2001 yılında seyehat acentaları ve şahıslara kısa dönem araç kiralama ve uzun dönem araç kiralama olarak Kuşadası Rent A Car sektörüne giriş yapmıştır. 2005 yılından itibaren KusadasiCars.com KUSADASI , Özdere, Selçuk, Söke, Didim ve Aydın bölgeleri ile birlikte ISTANBUL havalimanı, IZMIR havaliamnı, BODRUM havaliamnı, DALAMAN havaliamnı, TRABZON havaliamnı, CAPPODOCIA havaliamnı , SELCUK (Ephessus area) da Müşterilerinin kiralık araç talepleri doğrultusunda araba kiralama servisi ve yine talep doğrultusunda şöförlü araç kiralama ve başta Kusadasi olmak üzere transfer servislerine başlamıştır.


2011 yılı Aralık ayı itibarı ile araba kiralama sektöründe öncülüğe sahip olan marka Enterprise Rent a Car - Kuşadası bölge bayiliği ,için görüşmelerini tamamlamış ve 2012 itibarı ile kaliteli hizmet anlayışı ile profesyonelliği birleştirmiştir ve 2014 aralık itibarı ile bayilik feshedilerek yolumuza daha etkili ve kaliteli bir hizmet ile kendim markamız HolidayAutomobile ile devam etmekteyiz.


2015 ocak ayı itibarıile kendi markası olan HolidayAutomobile araç kiralama (rent a car) adı altında ISTANBUL, IZMIR, BODRUM, DALAMAN, TRABZON, CAPPODOCIA, SELCUK (Ephessus area) hizet vermeye devam etmektedir.


Firma bünyemizdeki yeni model ekonomik kiralık arabalar, orta sınf kiralık arabalar ve üst segment kiralık araçlar ile profesyonel ve kaliteli hizmeti sunmayı hedef almış firmamız siz değerli müşterilerimizi tüm kiralama noktalarımızda bekliyoruz.